Kim jesteśmy i jakie mamy doświadczenie?

Stomatologia Wrocław

Niemieckie kasy chorych wymagają profesjonalnych planów i kosztorysów leczenia protetycznego przygotowanych według ściśle zdefiniowanych standardów, które dla większości polskich stomatologów, poza wyspecjalizowanymi i z reguły drogimi klinikami, nie są znane. Opierając się na mojej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, mogę zaoferować za niewielką opłatą, pacjentom posiadającym niemieckie ubezpieczenie zdrowotne,  pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów.

Dr. Maciejewska

Lekarz dentysta Katarzyna Maciejewska

Stomatologia to moja pasja, a zadowolenie moich pacjentów było zawsze najwyższą nagrodą dla mnie i  motywacją do ciągłego rozwoju zawodowego. Przez wiele lat leczylam pacjentów w Polsce i w Niemczech.

W mojej praktyce stomatologicznej SoftDentis we Wrocławiu przewinęło się wielu pacjentów posiadających niemieckie ubezpieczenie zdrowotne w różnych kasach chorych – AOK, Techniker (TK), Barmer, DAK, IKK, KKH, Knappschaft, rozmaitych BKK i wielu innych. Przygotowywałam dla moich pacjentów niezbędne plany leczenia protecznego i rachunki według niemieckich standardów i oczywiście w języku niemieckim. 

Z uwagi na emeryturę czas mojej aktywnej pracy zawodowej dobiegł w roku 2023 końca. Ale postanowiłam nadal mieć kontakt ze stomatologią i pomagać ubezpieczonych w Niemczech i leczących się gdziekolwiek w Polsce pacjentom w tym, gdzie mam duże i unikalne doświadczenie i wiedzę – t.j. leczeniu i protetyce stomatologicznej, w połączeniu ze skomplikowaną procedurą uzyskiwania refundacji kosztów leczenia u niemieckich kas chorych.

Telefon

T. +48 516 164 639

E-Mail

info@stomatologia-wroclaw.com

Dane osobowe

Polityka prywatności

WhatsApp
Wiadomość.